پرت فولیو

قالب عکس و تبلیغات تیک تاک

قالب عکس و تبلیغات تیک تاک

قالب کاملا منحصر به فرد و با طراحی جدید، قالب فارسی تیک تاک کاملا واکنشگرا بوده و بر پایه metro UI (سبک ظاهری ویندوز ۸ (Windows 8)) طراحی شده است.

قالبی کاملا منعطف دارای امکانات کامل برای استفاده در سایت های چند زبانه است و دارای انعطاف بی نظیری در ویرایش و اختصاصی سازی می باشد. شما می توانید تمام قسمت های این قالب طبق سلیقه خود تغییر داده و از بخش مدیریت ساده و کاربردی آن برای هر تغییری در قالب استفاده نمایید.

قالب چشم نواز تکتا دارای یک طراحی منظم و حرفه ای است و از طرح بندی روشن و درخشان بهره می برد، انتخاب هنرمندانه رنگ ها و سازگاری آنها با بافت توانسته است هماهنگی خاصی به اجزای قالب بدهد.

قالب تکتا با امکانات بی نظیری از قبیل پنل مدیریت قدرت مند که به شما امکان تغیر رنگ تمام قسمت های قالب از قبیل منو، متن، لینک، پس زمینه و ... را می دهد.

قالب پیش روی شما یک قالب کاملا ریسپانسیو (Responsive) می باشد. به این معنا که با هر سایت مانیتور و تصویری خود را سازگار میکند و از سری قالب های هوشمند جوملا در این زمینه محسوب می شود.

از دیگر امکانات این قالب می توان به اسلاید شو قدرتمند و همینطور پشتیبانی کامل از افزونه فروشگاهی Virtumart و... اشاره نمود.

تاریخ

02 بهمن 1393

مجموعه ها

قالب عکس و تبلیغات