لیست بلاگ ها

قالب دو زبانه جوملا فارسی کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو. قالب فارسی روجا (JM Roja) قالبی همه کاره و برای استفاده هر نوع سایتی می باشد.

قالب پیش روی شما یک قالب کاملا چند زبانه می باشد که با تمام زبان ها سازگاری دارد علاوه بر این، قالب روجا به صورت دو زبانه ترجمه و آماده سازی شده است و بر خلاف دیگر قالب ها که کاربران باید تنظیمات دو زبانه نمودن را بر روی قالب ها انجام می دادند و یا هزینه بابت انجام این کار پرداخت می نمودند. این قالب به صورت پیش فرض دو زبانه می باشد و با نصب آن بدون هیچ تنظیم خاصی شما سایت دو زبانه خود را خواهید داشت !

قالب پیش روی شما دارای ۶ حالت رنگی زیبا و بی نظیر می باشدو از نظر امکانات بسیار کامل و منحصر به فرد است و به جرئت می توان گفت که با این قالب شما امکان راه اندازی هر نوع سایتی را خواهید داشت. قالب روجا  دارای ۱۰ صفحه افزونه برای مصارف متفاوت می باشد. اگر به دنبال قالبی متفاوت هستید مطمئنا این قالب پیشنهاد ماست.

قالب خبری فارسی جوملا روجا ( JM Roja ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی کای ( SJ Kay ) از شرکت اسمارت ادآنز ( Smartaddons ) می باشد.

قالب ساده جوملا فارسی برای جوملا 3.4 ارائه شده است. این قالب دارای ۶ حالت رنگی است و قابلیت استفاده برای هر نوع سایتی را دارد از جمله سایت های مجله، اخبار، شرکتی و ...

قالب پیش روی شما با زبان های راست چین و چپ چین به طور همزمان سازگاری کامل دارد و می توانید سایت چند زبانه خود را با این قالب راه اندازی نمایید.

این قالب برای سایت هایی که دارای مطالب زیاد و مجموعه های متفاوت هستند بسیار مناسب است و به شیوه های متنوعی اقدام به نمایش مطالب سایت شما می کند.

رنگ های قالب را شما می توانید با استفاده از کد های رنگی به هر رنگی که می خواهید تغییر دهید و برای انتخاب رنگ هیچ محدودیتی در این قالب وجود ندارد.

فونت های استفاده شده در این قالب از سری جدید فونت های فارسی در قالب های جومی می باشد.

قالب خبری فارسی جوملا زیگورات ( JM Ziggurat ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی پلتورا ( RT plethora ) از شرکت راکت تم ( RocketTheme ) می باشد.

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 ارائه شده است. قالب پیش روی شما دارای ۶ حالت رنگی با افکت های متنوع بوده است.

قالب منحصر به فرد نسیم یک قالب کاملا مدرن و حرفه ای و در عین حال ساده و زیبا می باشد. فونت های جدید سبک نمایش متون و انیمیشن در نمایش مطالب باعث می شود سایتی متفاوت داشته باشید.

سازگاری ۱۰۰٪ برای سایت های دوزبانه را می توان از برجسته ترین ویزگی های این قالب دانست.

فونت های استفاده شده در این قالب از سری جدید فونت های فارسی در قالب های جومی می باشد که شما می توانید برای اولین بار در این قالب مشاهده نمایید.

قالب خبری فارسی جوملا نسیم ( JM Nasim ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی چیمرا ( RT Chimera ) از شرکت راکت تم ( Rockettheme ) می باشد.

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 پشتیبانی کامل از افزونه های جومشاپینگ (JoomShoping) و ایزی بلاگ (EasyBlog) از ویژگی های منحصر به فرد این قالب می باشد.

قالبی درخشان و مدرن که می تواند به کسب و کار و حرفه شما رونقی تازه ببخشید و سایت شما را از دیگر سایت ها متمایز کند.

این قالب دارای ۸ حالت رنگی بوده و سازگاری ۱۰۰٪ برای سایت های دوزبانه را می توان از برجسته ترین ویزگی های این قالب دانست.

قالب پیش روی شما یک قالب کاملا ریسپانسیو (Responsive) می باشد. به این معنا که با هر سایت مانیتور و تصویری خود را سازگار میکند و از سری قالب های هوشمند جوملا در این زمینه محسوب می شود. به دلیل این ویژگی این قالب بر روی تمامی دستگاه های دارای مرورگر اینترنت به زیبایی نمایش داده می شود.

قالب فارسی جوملا هوگو ( Ja Fixel ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی فیکسل ( JA Fixel ) از شرکت جوملاآرت ( Joomlart ) می باشد.

قالب خبری جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 ارائه شده است. قالب پیش روی شما دارای ۸ حالت رنگی با پس زمینه های متنوع می باشد که می توانید با آن یک سایت خبری حرفه ای و یا خبری ورزشی و ... راه اندازی نمایید. اگر نیاز به راه اندازی قالب خبری سبک با امکان تغییر چیدمان حرفه ای دارید این قالب بهترین انتخاب برای شما است.

این قالب دارای ۸ حالت رنگی و بیش از ۲۲ تصویر زمینه بوده و سازگاری ۱۰۰٪ برای سایت های دوزبانه را می توان از برجسته ترین ویزگی های این قالب دانست.

قالب پیش روی شما با بهره گیری از افزونه Widgetkit بهترین امکانات را در مدیریت و نمایش تصاویر در اختیار شما قرار می دهد.

فونت های استفاده شده در این قالب از سری جدید فونت های فارسی در قالب های جومی می باشد که شما می توانید برای اولین بار در این قالب مشاهده نمایید.

قالب خبری فارسی جوملا اکو ( JM Echo ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی رویستا ( YOO Revista ) از شرکت یوتم ( YOOTheme ) می باشد.