لیست بلاگ ها

قالب فارسی جوملا در سایت جومی، قالب شرکتی تجاری پینگو

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 ارائه شده است که دارای سبک زیبای طراحی چند بخشی می باشد. تلاش شده تا الگو های نمایشی و پس زمینه در هر بخش منحصر به فرد باشد و هر بخش دارای رنگ پس زمینه با عرض تمام صفحه می باشد که از طریق بخش مدیریت قالب قابل ویرایش می باشد. قالبی مناسب برای سایت هایی که نیاز به تنوع بصری دارند.

.

این قالب دارای یک نمودار بسیار زیبا، حرفه ای و اختصاصی می باشد که زیبایی منحصر به فردی به سایت شما خواهد داد. همینطور این قالب دارای صفحه ویژه در دست ساخت یا Coming Soon اختصاصی نیز می باشد.

این قالب دارای ۸ حالت رنگی بوده و سازگاری ۱۰۰٪ برای سایت های دوزبانه را می توان از برجسته ترین ویزگی های این قالب دانست.

قالب پیش روی شما یک قالب کاملا ریسپانسیو (Responsive) می باشد. به این معنا که با هر سایت مانیتور و تصویری خود را سازگار میکند و از سری قالب های هوشمند جوملا در این زمینه محسوب می شود. به دلیل این ویژگی این قالب بر روی تمامی دستگاه های دارای مرورگر اینترنت به زیبایی نمایش داده می شود. شما نیز در نسخه نمایشی در کادر بالای صفحه می توانید قالب را در سایز نمایشگر های مختلف بررسی نمایید.

قالب فارسی جوملا پینگو ( Jm Pingu ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی آکاسیا ( RT Acacia ) از شرکت راکت تم ( RocketTheme ) می باشد.