لیست بلاگ ها

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 ارائه شده است که دارای سبک زیبای طراحی چند بخشی می باشد. تلاش شده تا الگو های نمایشی و پس زمینه در هر بخش منحصر به فرد باشد و هر بخش دارای رنگ پس زمینه با عرض تمام صفحه می باشد که از طریق بخش مدیریت قالب قابل ویرایش می باشد. قالبی مناسب برای سایت هایی که نیاز به تنوع بصری دارند.

قالب بازی و ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 دارای 4 حالت رنگی متنوع، با افزونه های حرفه ای زمان ویژه سایت های بازی، ورزشی و... با این قالب می توانید حرف های ترین سایت بازی در ایران را راه اندازی نمایید.

Previous Next

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 دارای 8 حالت رنگی متنوع، با افزونه های حرفه ای، ویژه  طراحی سایت های ارائه آموزشی، تبلیغاتی، شرکتی و... این قالب بر پایه با آیکون های درخشان و تصاویر زمینه غنی شده توانسته حالت های سه بعدی را در سراسر قالب نمایش دهد.

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.4 دارای 9 حالت رنگی متنوع، با افزونه های حرفه ای، ویژه  طراحی سایت های آموزشی، شرکتی، مدارس، آموزشگاهی و... این قالب بر پایه آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است.

قالب جوملا رسپانسیو

قالب سه ستونه جوملا فارسی برای جوملا 3.4 و جوملا 2.5 دارای 4 حالت رنگی متنوع، مناسب برای سایت های دولتی، شرکتی و... سایت های دولتی و شرکتی با قالب های رایج و رنگی که این روز ها برای جوملا منتشر می شود سازگاری مناسبی ندارد.


قالب صدر ( JM Sadr ) قالبی ساده، شکیل، زیبا و در عین حال با وقار است. این قالب دقیقا برای سایت های معتبر شرکتی و دولتی که فعالیت جدی دارند، طراحی شده است.

این قالب دارای ۴ حالت رنگی یک اسلاید شو ساده و همینطور ۴ سیستم منحصر به فرد برای نمایش منوها را در خود جای داده است.

علاوه  بر سایت های دولتی و سایت های شرکتی این سبک از قالب های سه ستونه برای طراحی سایت های دانلود مناسب بوده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

قالب فارسی جوملا صدر ( JM Sadr ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی ادنیت ( JA Edenite ) از شرکت جوملا آرت ( Joomlart ) می باشد.